LM3S316-EQN25-C2T
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM3S316-EQN25-C2T
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S316-EQN25-C2T
Tau Wae LM3S316-EQN25-C2T Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4370 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 48-LQFP (7x7)
Tere 25MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 48-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Raraunga Raraunga A/D 4x10b