LM3S2678-IQR50-A0
Hua Hua
Tau Wae: LM3S2678-IQR50-A0
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S2678-IQR50-A0
Tau Wae LM3S2678-IQR50-A0 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 9676 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-LQFP (10x10)
Tere 50MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 64-LQFP
Ētahi Ingoa 726-1179
LM3S2678-IQR50
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 33
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)