LM3S1J11-IBZ50-C5T
Hua Hua
Tau Wae: LM3S1J11-IBZ50-C5T
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 108BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S1J11-IBZ50-C5T
Tau Wae LM3S1J11-IBZ50-C5T Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4548 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 108-BGA (10x10)
Tere 50MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
Rahi RAM 20K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 108-LFBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 67 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b