LM3S1H11-IQC50-A1T
Hua Hua
Tau Wae: LM3S1H11-IQC50-A1T
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S1H11-IQC50-A1T
Tau Wae LM3S1H11-IQC50-A1T Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4817 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 50MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
Rahi RAM 48K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 100-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 67 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x12b