LM3S1110-EQC25-A2T
Hua Hua
Tau Wae: LM3S1110-EQC25-A2T
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S1110-EQC25-A2T
Tau Wae LM3S1110-EQC25-A2T Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 25MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 100-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 41 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga -