LM3445-230VFLBK/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM3445-230VFLBK/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL LM3445 230V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3445-230VFLBK/NOPB
Tau Wae LM3445-230VFLBK/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga BOARD EVAL LM3445 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 1162 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 20V Momotuhi - Whakauru 185 ~ 265 VAC
Whakamahia IC / Wahanga LM3445 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa LM3445230VFLBKNOPB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito LM3445 1, Isolated Output LED Driver Evaluation Board I teie nei - Whakaatu / Channel 350mA