LM3444-120VFLBK/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM3444-120VFLBK/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua BOARD ECAL LED DRIVER LM3444
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3444-120VFLBK/NOPB
Tau Wae LM3444-120VFLBK/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1878 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12 V ~ 30 V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 135 VAC
Whakamahia IC / Wahanga LM3444 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa LM3444-120VFLBK
LM3444-120VFLBK-ND
LM3444120VFLBKNOPB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LM3444 1, Isolated Output LED Driver Evaluation Board I teie nei - Whakaatu / Channel 350mA