LM27CIM5X-ZHJ/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM27CIM5X-ZHJ/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM27CIM5X-ZHJ/NOPB
Tau Wae LM27CIM5X-ZHJ/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4879 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.7V ~ 5.5V Te Taepa o te Taapa o te Taiao Hot
Te Huringa Tae 120°C Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ka taea te whiriwhiri Hysteresis Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Open Drain Mahi Mahi /OverTemp, VTemp
Whakaputa Active Low Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Thermostat 120°C Active Low Open Drain SOT-23-5 I teie nei - Te tuku 15µA
Nama - Whakaputa (Max) - Te tika ±3°C