LM1086ILDX-3.3/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM1086ILDX-3.3/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM1086ILDX-3.3/NOPB
Tau Wae LM1086ILDX-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5857 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 27V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LM1086ILDX-3.3
LM1086ILDX-3.3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-WSON (4x4) Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA Nama - Whakaputa 1.5A