DS100KR800SQE/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: DS100KR800SQE/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REDRIVER 8CH 10.3GBPS 54WQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS100KR800SQE/NOPB
Tau Wae DS100KR800SQE/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 6838 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.6 V Momo Buffer, ReDriver
Pūrere Pūrere Whakarato 54-WQFN (10x5.5) Waitohu tohu Input Equalization, Output De-Emphasis
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 54-WFQFN Exposed Pad Whakaputa CML
Ētahi Ingoa 296-40086-2
DS100KR800SQE/NOPB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 8 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru CML Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, ReDriver 8 Channel 10.3Gbps 54-WQFN (10x5.5)
Te wa roa 200ps Tau Raraunga (Max) 10.3Gbps
I teie nei - Te tuku - Maama - Whakauru 10pF