DES24-35OVT/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DES24-35OVT/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL DS90C241/DS90C124
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DES24-35OVT/NOPB
Tau Wae DES24-35OVT/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5958 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Raupapa -
Ngā Tohu Tuarua - Ngā Āhuatanga Tuatahi 24-Bit Parallel LVCMOS Data
Mahinga Serializer, Deserializer (SerDes) Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DES9SA197
DES9SA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 9POS R/A SLDR CUP
I roto i te taonga: 9342 pcs
Tikiake:
RFQ
DESD1FLEX2SOQ-7
DESD1FLEX2SOQ-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 70V SOT23-3