CD74HCT393M96E4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD74HCT393M96E4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD74HCT393M96E4
Tau Wae CD74HCT393M96E4 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 285022 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Negative Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74HCT Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Momo Momo Binary Counter Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tatau Tau 27MHz Tau Wae Tuakiri 74HCT393