CC1101Q1EMK868-915
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC1101Q1EMK868-915
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua EVAL MODULE FOR CC1101 915MHZ
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC1101Q1EMK868-915
Tau Wae CC1101Q1EMK868-915 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga EVAL MODULE FOR CC1101 915MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5595 pcs Pepa Raraunga
Momo Transceiver Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s), Accessories
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 868MHz ~ 915MHz