74LVCH16543ADGGRG4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVCH16543ADGGRG4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVCH16543ADGGRG4
Tau Wae 74LVCH16543ADGGRG4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102056 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 74LVCH Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74LVCH16543