SSL-LX20R6GD
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
SSL-LX20R6GD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL-LX20R6GD
Kaihanga / Waitohu: Lumex, Inc.
Whakaahuatanga hua LED GRN DIFFUSED 6CHIP JUMBO T/H
Ngā Rauemi: SSL-LX20R6GD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
41 pcs
123 pcs
287 pcs
533 pcs
1025 pcs
2501 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL-LX20R6GD
Tau Wae SSL-LX20R6GD Kaihanga Lumex, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 49250 pcs Pepa Raraunga SSL-LX20R6GD.pdf
Waimotu - Tae 565nm Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 6.6V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 6-CHIP JUMBO Rahi / Rahi -
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 67-1526
SSLLX20R6GD
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 20.00mm
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 13.50mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green LED Indication - Discrete 6.6V Radial Tono - Whakamātau 20mA