LTL-42M1NMHKP
Lite-On, Inc.Lite-On, Inc.
Lite-On, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTL-42M1NMHKP
Kaihanga / Waitohu: Lite-On, Inc.
Whakaahuatanga hua LED CBI 3MM 3-LEVEL Y,G,G
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTL-42M1NMHKP
Tau Wae LTL-42M1NMHKP Kaihanga Lite-On, Inc.
Whakaahuatanga LED CBI 3MM 3-LEVEL Y,G,G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4511 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 565nm, 585nm Te Whakatau Ngaohiko 2.1V Green, 2.1V Yellow
Tirohia te Angle 60° Raupapa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 12.6mcd Green, 5.6mcd Yellow
Momo Rongo Diffused, Tinted Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 2.90mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator 3 High Green (x 2), Yellow (x 1) Diffused, Tinted 2.1V Green, 2.1V Yellow 120mA Green, 60mA Yellow Round with Domed Top, 2.90mm
I teie nei 120mA Green, 60mA Yellow Whirihoranga 3 High