TXM-900-HP3SPO
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-900-HP3SPO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXM-900-HP3SPO
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER RF 900MHZ 8-CH SMD
Ngā Rauemi: TXM-900-HP3SPO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXM-900-HP3SPO
Tau Wae TXM-900-HP3SPO Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER RF 900MHZ 8-CH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2671 pcs Pepa Raraunga TXM-900-HP3SPO.pdf
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 13 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 3dBm Packaging Tube
Paa / Case 10-SMD Ētahi Ingoa TXM900HP3SPO
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa FM, FSK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 902MHz ~ 928MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter FM, FSK 902MHz ~ 928MHz 3dBm 56 kbps PCB, Surface Mount Antenna 10-SMD
Tau Raraunga (Max) 56 kbps Atanga Raraunga PCB, Surface Mount
Anei - Whakawhiti 14mA Nga tono -