HUM-A-900-PRO-CAS
Linx TechnologiesLinx Technologies
HUM-A-900-PRO-CAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HUM-A-900-PRO-CAS
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua AMP PRO 900MHZ CERT CASTELLATION
Ngā Rauemi: 1.HUM-A-900-PRO-CAS.pdf2.HUM-A-900-PRO-CAS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HUM-A-900-PRO-CAS
Tau Wae HUM-A-900-PRO-CAS Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga AMP PRO 900MHZ CERT CASTELLATION Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4119 pcs Pepa Raraunga 1.HUM-A-900-PRO-CAS.pdf2.HUM-A-900-PRO-CAS.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa HumPRO™ Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -108dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga Proprietary Mana - Whakaputa 25dBm
Packaging Bulk Paa / Case 44-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Whakatika FHSS Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 902MHz ~ 928MHz Raraunga Raraunga 153.6kbps
Anei - Whakawhiti 260mA ~ 380mA I teie nei - Te fariiraa 39mA