HUM-900-DT
Linx TechnologiesLinx Technologies
HUM-900-DT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HUM-900-DT
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: 1.HUM-900-DT.pdf2.HUM-900-DT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HUM-900-DT
Tau Wae HUM-900-DT Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4988 pcs Pepa Raraunga 1.HUM-900-DT.pdf2.HUM-900-DT.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa HumDT™ Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -101dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga Proprietary Mana - Whakaputa 9.5dBm
Packaging Tray Paa / Case 32-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FHSS, MSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 900MHz
Raraunga Raraunga 115.2kbps Anei - Whakawhiti 20.5mA ~ 38mA
I teie nei - Te fariiraa 22mA Momo Antenna Not Included, Castellation