CSI-SGFB-300-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFB-300-UFFR-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSI-SGFB-300-UFFR-B
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMA-UMCC 11.811"
Ngā Rauemi: CSI-SGFB-300-UFFR-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSI-SGFB-300-UFFR-B
Tau Wae CSI-SGFB-300-UFFR-B Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga CBL ASSY SMA-UMCC 11.811" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26043 pcs Pepa Raraunga CSI-SGFB-300-UFFR-B.pdf
Kāhua SMA to UMCC Raupapa -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 11.811" (300.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Ira Female to Female Tautanga - Max 3GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm)
Tae Gray Momo Tae 1.13mm OD Coaxial Cable