CMD-KEY4-433
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-KEY4-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMD-KEY4-433
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER KEYFOB 433MHZ 4 BUTTON
Ngā Rauemi: CMD-KEY4-433.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMD-KEY4-433
Tau Wae CMD-KEY4-433 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER KEYFOB 433MHZ 4 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5648 pcs Pepa Raraunga CMD-KEY4-433.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Ētahi Ingoa CMDKEY4433
Q2235210
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Handheld, 4 Button Mahinga Transmitter
Rautanga 433MHz Ngā āhuatanga 750 ft. Operating Distance
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 4 Button Tau Raraunga (Max) -