BAT-HLD-012-THM
Linx TechnologiesLinx Technologies
BAT-HLD-012-THM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAT-HLD-012-THM
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RETAINER BATT CR1216/1225 PC PIN
Ngā Rauemi: BAT-HLD-012-THM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAT-HLD-012-THM
Tau Wae BAT-HLD-012-THM Kaihanga Linx Technologies
He Rahinga Kei te wātea 235236 pcs Pepa Raraunga BAT-HLD-012-THM.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Kāhua Retainer
Raupapa - Ētahi Ingoa BATHLD012THM
Tae Mahi - Tau o nga Pūtau 1
Momo Tae PCB, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.140" (3.55mm) Pato Batiri, Mahinga Coin Cell, Retainer
Pūhiko Battery 1216, 1225 Rahi Pūtau Battery Coin, 12.0mm