ANT-916-PMB
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-PMB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-916-PMB
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 916MHZ WHIP RA SCREW-MT
Ngā Rauemi: ANT-916-PMB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-916-PMB
Tau Wae ANT-916-PMB Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 916MHZ WHIP RA SCREW-MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4809 pcs Pepa Raraunga ANT-916-PMB.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Screw-Mount
Raupapa PMB Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.543" (90.00mm) Hua -
Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 916MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 916MHz Whip, Right Angle RF Antenna 902MHz ~ 928MHz Screw-Mount Panel Mount Nga tono -