ANT-868-ID-2000-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-868-ID-2000-RPS
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-868-ID-2000-RPS
Tau Wae ANT-868-ID-2000-RPS Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5837 pcs Pepa Raraunga
VSWR 1.9 Whakamutunga Cable (23M) - RP-SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bracket Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 4.315" (109.60mm)
Hua 0.6dBi Mahinga Rawe 848MHz ~ 898MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 868MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 868MHz Whip, Straight RF Antenna 848MHz ~ 898MHz 0.6dBi Cable (23M) - RP-SMA Male Bracket Mount