ANT-433-HETH
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-HETH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-433-HETH
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ HELICAL SLD TH
Ngā Rauemi: ANT-433-HETH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-433-HETH
Tau Wae ANT-433-HETH Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ HELICAL SLD TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67406 pcs Pepa Raraunga ANT-433-HETH.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa HE Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ANT433HETH
Q1678707
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.350" (8.89mm) Hua 1.9dBi
Mahinga Rawe 418MHz ~ 458MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Helical RF Antenna 418MHz ~ 458MHz 1.9dBi Solder Through Hole Nga tono Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems