ANT-433-CW-HD
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-433-CW-HD
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Ngā Rauemi: ANT-433-CW-HD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-433-CW-HD
Tau Wae ANT-433-CW-HD Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12158 pcs Pepa Raraunga ANT-433-CW-HD.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa HD Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ANT-433-HD
ANT-433-HD-ND
ANT433CWHD
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.465" (88.00mm) Hua 0.7dBi
Mahinga Rawe 420MHz ~ 445MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 420MHz ~ 445MHz 0.7dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Nga tono Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems