ANT-403-USP-T
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-403-USP-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-403-USP-T
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: ANT-403-USP-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-403-USP-T
Tau Wae ANT-403-USP-T Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55345 pcs Pepa Raraunga ANT-403-USP-T.pdf
VSWR 1.9 Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa ANT-403-USP-TTR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.103" (2.62mm) Hua -8.7dBi
Mahinga Rawe 400MHz ~ 406MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 403MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 403MHz MICS Chip RF Antenna 400MHz ~ 406MHz -8.7dBi Solder Surface Mount Nga tono MICS