ANT-315-HESM
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-315-HESM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-315-HESM
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 315MHZ HELICAL SOLDER SMD
Ngā Rauemi: ANT-315-HESM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-315-HESM
Tau Wae ANT-315-HESM Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 315MHZ HELICAL SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90124 pcs Pepa Raraunga ANT-315-HESM.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa HE Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ANT315HESM
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.350" (8.89mm) Hua -
Mahinga Rawe 305MHz ~ 325MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 315MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 315MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Helical RF Antenna 305MHz ~ 325MHz Solder Surface Mount Nga tono Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems