SG375500R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG375500R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .375"H X .500"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG375500R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG375500R-48
Tau Wae SG375500R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .375"H X .500"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5701 pcs Pepa Raraunga SG375500R-48.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.375" (9.53mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG38281B1-000U-F99
SG38281B1-000U-F99
Kaihanga: Sunon
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 5662 pcs
Tikiake: SG38281B1-000U-F99.pdf
RFQ
SG379
SG379
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 1 OHM 25% 30A