SG125375R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG125375R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .125"H X .375"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG125375R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG125375R-48
Tau Wae SG125375R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .125"H X .375"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2977 pcs Pepa Raraunga SG125375R-48.pdf
Whānui 0.375" (9.53mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.125" (3.18mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG125724
SG125724
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: S-TIMER 2 STATE 24DC
I roto i te taonga: 293 pcs
Tikiake:
RFQ
SG130
SG130
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 2.5 OHM 15% 7A