SG090150D-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG090150D-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .090"H X .150"W X 24"L--D SHAPED
Ngā Rauemi: SG090150D-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG090150D-24
Tau Wae SG090150D-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .090"H X .150"W X 24"L--D SHAPED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 43882 pcs Pepa Raraunga SG090150D-24.pdf
Whānui 0.150" (3.81mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.090" (2.29mm) Haerenga Whakauru -