SG079157R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG079157R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .079"H X .157"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG079157R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG079157R-48
Tau Wae SG079157R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .079"H X .157"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7470 pcs Pepa Raraunga SG079157R-48.pdf
Whānui 0.157" (3.99mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -