SB28B1055-1AB
Hua Hua
Tau Wae: SB28B1055-1AB
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100" X 1.055" SQ PLATE W/ADH FE
Ngā Rauemi: SB28B1055-1AB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB28B1055-1AB
Tau Wae SB28B1055-1AB Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100" X 1.055" SQ PLATE W/ADH FE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 30768 pcs Pepa Raraunga SB28B1055-1AB.pdf
Rahi / Rahi 1.055" L x 1.055" W (26.80mm x 26.80mm) Raupapa Saddle Beads®
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Pepa Tae Ferrite Plate
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SB28B1055-1
SB28B1055-1
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .100" X 1.055" SQ PLATE FERRITE-