EA-RF1000-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
EA-RF1000-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EA-RF1000-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua RETICULATED FOAM ABSORBER - 1 GH
Ngā Rauemi: EA-RF1000-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 593 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EA-RF1000-24
Tau Wae EA-RF1000-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 593 pcs Pepa Raraunga EA-RF1000-24.pdf
Whānui 24.000" (609.60mm) Momo Flexible Ferrite Sheet
Te matotoru - Te katoa 1.000" (25.40mm) Hanga Sheet
Raupapa EA Tae Mahi -51°C ~ 121°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Tuhinga Polyurethane Foam
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)