EA-LF250-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
EA-LF250-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EA-LF250-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18
Ngā Rauemi: EA-LF250-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EA-LF250-24
Tau Wae EA-LF250-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008 pcs Pepa Raraunga EA-LF250-24.pdf
Whānui 24.000" (609.60mm) Momo Flexible Ferrite Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.250" (6.35mm) Hanga Sheet
Raupapa EA Tae Mahi -51°C ~ 121°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Tuhinga Polyurethane Foam
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)