9-78D-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9-78D-SN-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.09 X 0.78 SN 16--9-78D-SN-16--
Ngā Rauemi: 9-78D-SN-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9-78D-SN-16
Tau Wae 9-78D-SN-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.09 X 0.78 SN 16--9-78D-SN-16-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6525 pcs Pepa Raraunga 9-78D-SN-16.pdf
Whānui 0.780" (19.81mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.090" (2.29mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.438"