85-CBSF-3.5X7.5X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 85-CBSF-3.5X7.5X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 85-CBSF-3.5X7.5X0.8--85S04--CIRC
Ngā Rauemi: 85-CBSF-3.5X7.5X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 85-CBSF-3.5X7.5X0.8
Tau Wae 85-CBSF-3.5X7.5X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 85-CBSF-3.5X7.5X0.8--85S04--CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3710 pcs Pepa Raraunga 85-CBSF-3.5X7.5X0.8.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 7.500" (190.50mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole