84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80--84S162
Ngā Rauemi: 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8
Tau Wae 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80--84S162 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5579 pcs Pepa Raraunga 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Ētahi Ingoa 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80
84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.250" (107.95mm)
Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole