81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8--81S11--C
Ngā Rauemi: 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8
Tau Wae 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8--81S11--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3270 pcs Pepa Raraunga 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole