80-CBSFN-5.0X5.0X1.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
80-CBSFN-5.0X5.0X1.2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2--80S20--CIR
Ngā Rauemi: 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2
Tau Wae 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2--80S20--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2625 pcs Pepa Raraunga 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
Whānui - Whānui 5.000" (127.00mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm) Teitei - Whānui 1.200" (30.48mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 5.000" (127.00mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount