7-13U-BD-12
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7-13U-BD-12
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.07 X 0.13 BD 12--7-13U-BD-12--
Ngā Rauemi: 7-13U-BD-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7-13U-BD-12
Tau Wae 7-13U-BD-12 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.07 X 0.13 BD 12--7-13U-BD-12-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6466 pcs Pepa Raraunga 7-13U-BD-12.pdf
Whānui 0.130" (3.30mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 12.000" (304.80mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN MALE COUPLER UNKEYED 10AWG
I roto i te taonga: 5982 pcs
Tikiake: 7-1394461-5.pdf
RFQ
7-140-Y
7-140-Y
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375"
I roto i te taonga: 19418 pcs
Tikiake: 7-140-Y.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RELAY AUTO SPDT 30A 10V
Tikiake: 7-1414967-8.pdf
Whakaahuatanga: CONN MALE PLUS COUPLER 10AWG
Whakaahuatanga: CONN MALE MINUS COUPLER 12AWG
7-141
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.438"
7-13U-AU-12
7-13U-AU-12
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.07 X 0.13 AU 12--7-13U-AU-12--
Tikiake: 7-13U-AU-12.pdf
Whakaahuatanga: CONN MALE COUPLER UNKEYED 12AWG
7-140
Tikiake: 7-141-Y.pdf
Whakaahuatanga: RELAY AUTO SPST-NO 260A 24V
Whakaahuatanga: CONN MALE MINUS COUPLER 10AWG
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel