6-50T2-ST-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6-50T2-ST-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.06 X 0.50 ST 24--TWIST DOUBLE
Ngā Rauemi: 6-50T2-ST-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6-50T2-ST-24
Tau Wae 6-50T2-ST-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.06 X 0.50 ST 24--TWIST DOUBLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3078 pcs Pepa Raraunga 6-50T2-ST-24.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.070" (1.78mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 6POS GOLD