6-34T-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
6-34T-SN-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6-34T-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
Ngā Rauemi: 6-34T-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6-34T-SN-24
Tau Wae 6-34T-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 10825 pcs Pepa Raraunga 6-34T-SN-24.pdf
Whānui 0.340" (8.64mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Tin
Ētahi Ingoa 1798-1004 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.070" (1.78mm)
Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6-34TV-SN-24
6-34TV-SN-24
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.07 X 0.14 SN 24--TWIST RIGHT A
I roto i te taonga: 5636 pcs
Tikiake: 6-34TV-SN-24.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
I roto i te taonga: 10553 pcs
Tikiake: 6-338316-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR