6-30T-SN-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6-30T-SN-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.07 X 0.30 SN 24--6-30T-SN-24--
Ngā Rauemi: 6-30T-SN-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6-30T-SN-24
Tau Wae 6-30T-SN-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.07 X 0.30 SN 24--6-30T-SN-24-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6063 pcs Pepa Raraunga 6-30T-SN-24.pdf
Whānui 0.300" (7.62mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Tin
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.060" (1.52mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN MAG TERM 16-17AWG TAB
I roto i te taonga: 581441 pcs
Tikiake: 6-316300-7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: REPLACE SCREW FOR 1490700-1 ASSY
I roto i te taonga: 3709 pcs
Tikiake: 6-305927-4.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RCPT 60POS VERT .5MM
Whakaahuatanga: SCREW-SHOULDER
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN DTYPE PLUG 68POS VERT SLDR
Whakaahuatanga: SCREW TRUSS HD MACH
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN PLUG 60POS .5MM VERT GOLD