56-CBSASV-3.0X4.0X0.65
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65--56S18--C
Ngā Rauemi: 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65
Tau Wae 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65--56S18--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3682 pcs Pepa Raraunga 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.650" (16.51mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole