54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5--54S270--C
Ngā Rauemi: 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5
Tau Wae 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5--54S270--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4075 pcs Pepa Raraunga 54-CBSFD-1.75X2.0X0.5.pdf
Whānui - Whānui 1.750" (44.45mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole