54-CBSF-1.25X3.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 54-CBSF-1.25X3.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 54-CBSF-1.25X3.25--54S391--CIRCU
Ngā Rauemi: 54-CBSF-1.25X3.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 54-CBSF-1.25X3.25
Tau Wae 54-CBSF-1.25X3.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 54-CBSF-1.25X3.25--54S391--CIRCU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8509 pcs Pepa Raraunga 54-CBSF-1.25X3.25.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.250" (82.55mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole