53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55--53S234
Ngā Rauemi: 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
Tau Wae 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55--53S234 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3366 pcs Pepa Raraunga 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.250" (57.15mm) Teitei - Whānui 0.550" (13.97mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole