53-CBSF-2.0X4.5X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSF-2.0X4.5X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSF-2.0X4.5X0.5--53S91--CIRC
Ngā Rauemi: 53-CBSF-2.0X4.5X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSF-2.0X4.5X0.5
Tau Wae 53-CBSF-2.0X4.5X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSF-2.0X4.5X0.5--53S91--CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4715 pcs Pepa Raraunga 53-CBSF-2.0X4.5X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole