53-CBSASV-2.5X2.5X1.0
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0--53S336--C
Ngā Rauemi: 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0
Tau Wae 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0--53S336--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4122 pcs Pepa Raraunga 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 1.000" (25.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole